קידום עסקים בפייסבוק ע"י קידום ממומן הוא הדבר האפקטיבי והמוצלח לעסק שלך על ידי חשיפה למגוון לקוחות רחב יותר וכך להגדלת הרווחים בפועל. תחום השיווק שינה את צורתו בשנים האחרונות ומתחיל לאמץ יותר ויותר שיטות מכירה מסוג זה –שעיקרן מיקוד מכוון ללקוח.

 הקידום בפייסבוק מתחלק לשני סוגים עיקריים –

קידום ממומן

השני והיעיל ביותר נקרא 'PPC' ועיקרו פרסום העסק וחשיפה ללקוחות רבים יותר על ידי פרסומות באמצעות קידומן.

שיווק אורגני

חשיפה ללקוחות ללא תיווך של מפרסם שיעיל עם שימוש באסטרטגיות שונות. כולל ניהול שוטף של הדף, העלאת פוסטים שיווקיים עם תמונות.  

רשת הפייסבוק מהווה כלי עיקרי בקישור בין לקוחות למשווקים ועושה זאת על ידי קידום שונה המתאים לסוגים שונים של עסקים ולגדלים שונים בהם.

איך זה עובד?

הפרסום בפייסבוק נעשה בעיקר על ידי קידומם של פוסטים ממומנים והפצה רחבה יותר שלהם למשל תוכן שיווקי, תמונות, אירועים ועוד. השילוב של שתי שיטות השיווק הוא היעיל ביותר, למומחה המתעסק בתחום יש את הניסיון ואת הידע המתאים על מנת לאזן בין שתי השיטות וליצור עבור העסק שלך את אסטרטגיית השיווק האפקטיבית ביותר שתגרום לך להרוויח יותר.

בפרסום הממומן בפייסבוק ישנה האופציה כפי שקיימת במנועי החיפוש של גוגל והוכחה כיעילה ביותר והיא ריטרגטינג – retreating  ומשמעותה שיווק מחדש.  / קיימת אופציה נוספת המחזירה את הלקוח לאתר/דף הנחיתה באמצעות שיטת ריטרגטינג (שיווק מחדש). המודעה מופיעה מספר פעמים במקומות שונים ומעודדת את הלקוח להגיע לבית העסק או להשאיר פרטים.

לסיכום,

 קידום ממומן בפייסבוק היא הפלטפורמה הטובה ביותר להגיע לצרכן בצורה ישירה. הפרסום בפייסבוק בדרך של קידום ממומן היא אפשרות יעילה ומשתלמת ביותר מכיוון שעלותה היא סמלית והתפוקה ממנה היא מירבית.

התחל לשווק את העסק שלך בפייסבוק עוד היום ולממש את המטרות שלך!

Loading...