הפיקסל של פייסבוק מורכב מקוד שמיועד להתקין באתרים וקישורים חיצוניים מפייסבוק, מותקן בתוך מנהל המודעות של פייסבוק. ומאפשר גישה ממוקדת יותר למי שמתעניין בשירותים של העסק, כלומר יצירה של ציבור ממוקד של מי שביקרו באתר מסוים. ניתן לבצע שימוש חוזר בשיווק זה בקמפיינים אחרים בפייסבוק, כמו בשיטת הפרסום הממומן בפייסבוק. שיטת שיווק זו עוזרת להצלחה הפרסומית של העסק שלך. כך הפרסום יהיה ממוקד יותר לקהל יעד ספציפי. ניתן לשמור את קהלי היעד ברשימת מועדפים ברגע שהוא מותקן בפייסבוק ואוגר מידע רלוונטי על המתעניינים בעסק שלך. ניתן לבצע שימוש באסטרטגיה שייווקית ובבניית תכנית עסקת שתניב תוצאות איכותיות.

 קיימות אופציות שונות לשימוש בפיקסל של פייסבוק – להלן העיקריות שבהן –  

המרת מידע והצלבה על ידי נתונים

ניתן לזהות לפי מכשירים את הפעולות של האנשים, המתעניינים, המשתמשים והלקוחות הפוטנציאליים, ניתן לבצע מדידה מדויקת של הנתונים ואף להצליב אותם. דבר שיסייע לבצע פרסום בפייסבוק יעיל וממוקד. בנוסף, ניתן לקיים מחקר מעמיק על קהלי היעד ולבחון נתונים בנוגע למשתמשים והגולשים באתר הרצוי.

יצירת קהלי יעד שונים לרשימות מועדפים

את הרשימות של קהלי היעד המועדפים, שמחולקים לפי קבוצות תוכן ועניין מסוימות, ניתן ליצור קהלי יעד מסוימים והדבר נעשה בצורה אוטומטית. הרשימה נבנית לפי פעולות מסוימות שמתרחשות באתר כמו רכישות, מידע על מוצרים, ביקורים בדפים שונים. ניתן לעשות שימוש ברשימות קהלי היעד שנוצרו בפרסום מודעות רלוונטיות.

יצירת רשימות שיווק נוספות

בעזרת הפיקסל של פיייסבוק ניתן לעמוד ולבחון מהם המאפיינים של קהל היעד שהוצע ולפיכך ליצור רשימות רחבות מאפיינים דומים של קהל היעד. ניתן להגדיל את מלאי המשתמשים והמתעניינים הפוטנציאליים לפי מאפיינים דומים וכך להיחשף לציבור ממוקד יותר וכך להגיע לתוצאות בצורה מיטבית.

חשיפת מודעות והנעה לפעולה

ניתן למקד ולהציג מודעות מסוימות לאנשים שישנה סבירות גבוהה שיקימו פעולה בעקבות הצפייה, למשל השתתפות במבצע, יצירת קשר או מילוי פרטים. זאת באמצעות שיטת איסוף קהל היעד הרלוונטי שזקוק לשירותיו של בית העסק הוא יראה פרסומים חוזרים שיסייעו לו ליצור קשר עם בית העסק ויתנו לו ערך מוסף ומידע רלוונטי.

לסיכום,

הפיקסל של פייסבוק, שהינו קוד שמותקן באתר חיצוני של פייסבוק וישנה גישה ממנו כך יכול לסייע בצורה משמעותית לקידום בפייסבוק, לשיווק העסק בקרב לקוחות פוטנציאליים רלוונטיים. הפיקסל של פייסבוק היא טכניקת פרסום פורצת דרך וחלק בלתי נפרד מכל עסק שמשתמש בשיווק דיגייטלי. מומלץ מאוד לפנות לבעל מקצוע בתחום כדי ליצור קמפיין אפקטיבי ולהגיע לתוצאות מקסימאליות בעלות סמלית.

Loading...