קידום של עסק מסוים מכל תחום שהוא מתבצע באמצעות הגדלת העסק, הרחבת קהל הלקוחות והגדלת ההכנסות. גורם משמעותי בקידום העסק  הוא השיווק ודרך הפרסום שלו. עסק עם מיתוג ושיווק נכונים יגדיל את הרווחים שלו בקלות יותר. הפרסום גורם לכך שיכירו אותך ויבואו אליך. דרך נפוצה, יעילה וזולה לפרסם כיום היא באמצעות הרשת והמדיה בכלל ובאמצעות הרשתות החברתיות בכלל. הרשת החברתית הפופולרית ביותר ברחבי העולם היא כמובן פייסבוק אלה הסיבות לפרסם את העסק שלך דווקא שם:

למה כדאי לעסקים לעשות דווקא קידום בפייסבוק?

פייסבוק היא הרשת החברתית הנפוצה ביותר

קידום בפייסבוק הוא דבר מומלץ מכיוון שכולנו משתמשים בה, כמעט ואין אדם שלא מנהל פרופיל פעיל בפייסבוק, היא הרשת הפופולארית ביותר. קיימות רשתות נוספות אך פייסבוק חוצה גילאים, גבולות, שפות, תחומי עיניין ועוד. הדרך היעילה ביותר להגיע לקהל רחב היא באמצעותה. הצורך לשתף, לקבל חיזוקים מהסביבה ולתעד הכל באופן תמידי יכול להועיל רבות לעסק שלך.

פלטפורמות לפרסום עסקים

לפייסבוק קיימות פלטפורמות שונות וידידותיות לשימוש לפרסום עסקים, הן מתאימות לשלל תקציבים ולעסקים בגדלים שונים. למשל – אופציית הפרסום הממומן בפייסבוק, בה ניתן לקדם מודעות שיווקיות לקהל יעד מסויים.

מיקוד קהל היעד והגדלת

החשיפה של העסק שלך באמצעות השיווק בפייסבוק היא עצומה, כל מודעה זוכה להרבה חשיפות כל חודש, בדיוק לקהל היעד שהוגדר לפרסום, כלומר המודעה מוצגת להרבה לקוחות פוטנציאליים שיכולים לקדם את העסק שלך, קידום העסק בפייסבוק היא טכניקה יעילה שמביאה תוצאות!

לכל מודעה בדף העסקי יש דו"ח ביצועים

הנתונים המוצגים הם קלים לתפעול ותורמים לצורת הפרסום בפייסבוק, למשל ניתן לדעת מספר חשיפות מדויק, מספר לחיצות ועוד. נתונים אלה אינם מדידים וזמינים למפרסם באף רשת חברתית אחרת. המידע הזה שווה הרבה כסף, שלא ניתן למדוד בפרסום בטלויזיה, בעיתון או בשלטים.

לסיכום, קידום עסקים באמצעות הרשתות החברתיות ובעזרת פייסבוק דבר הכרחי לכל עסק שרוצה לקדם את עצמו. פייסבוק זמינה ומוכרת לכולם ולכן משמשת כפלטפורמת שיווק ייחודית ויעילה. בנוסף הפרסום בפייסבוק אינו דבר יקר בהשוואה לאמצעי פרסום אחרים. היא פלטפורמה זולה יחסית שמביאה תוצאות.

פנו אלי, יוסי עגם, ותתחילו להגדיל הכנסות כבר בקרוב, פרסום בפייסבוק דורש סכום סמלי להשקעה, אך גם מיומנות ומקצועיות בתחום השיווק במדיה. כמנהל מדיה חברתית יש לי את הניסיון לגרום לך להצליח. ההצלחה של העסק שלך היא ההצלחה שלי…

Loading...