האם יש בעולם מישהו שלא מכיר את פייסבוק? יכול להיות שהתשובה תהיה חיובית בערבות סיביר ובמושבות אפריקאיות שונות, אך כל מי שחי במדינה מערבית יכול להעיד כי פייסבוק היא חלק מחייו או מחיי הסובבים אותו. העובדה שקיימים מיליארדי משתמשים הופכת את פייסבוק למכרה זהב עבור סוחרים ובעלי עסקים שונים שצריכים רק לדעת איך לאסוף את היהלומים מהרצפה. בעזרת ניהול דף פייסבוק עסקי ניתן לעשות זאת – רק צריך להבין איך להשקיע, במה, כמה ומתי. אלו פרטים חשובים שלא כל אחד מכיר, אבל יכולים להיות ההבדל בין דף מצליח לדף עזוב שמעטים מכירים.

ניהול דף פייסבוק עסקי

ניהול דף פייסבוק עסקי

ניהול דף פייסבוק עסקי – היהלום שבכתר

העלאת פוסטים

לכאורה נשמעת הפעולה הפשוטה ביותר בעולם. לוקחים תמונה, מחברים אליה כמה מילים והנה כבר עולה הפוסט. במידה והיה מדובר על דף פרטי הדבר אולי היה נכון, אך בפוסט עסקי חשוב לבדוק בשבע עיניים את הדברים. האם לתמונה יש זכויות יוצרים? האם הגודל שלה אכן מתאים לפוסט? אולי בכלל כדאי לשים קרוסלת תמונות? כל אלו שאלות שיוכלו לשנות את הפוסט שלכם מן הקצה אל הקצה ולכן מומלץ להתייעץ עם מומחה לפני שמתחילים לירות פוסטים לכל עבר.

קידום ממומן

כלי שיכול להועיל לכם במידה ואתם משלמים על פרסום במקומות אחרים. פייסבוק מאפשרת לעשות קידום על בסיס נתונים שקיימים אצלם. דמוגרפיה, מקום מגורים, העדפות אישיות ואפילו תחומי עניין מאפשרים לפרסם באופן מדויק עבור לקוחות פוטנציאליים בלבד ולהפוך את תקציב השיווק שלכם לחדור מטרה והרבה יותר יעיל.

אירוע פרסומי

עסקים רבים דואגים לעשות מדי פעם יום שיא בו הם מוכרים את הסחורה, מציעים את שירותיהם או פשוט דואגים למיתוג. לכל יום כזה כדאי שיגיעו כמה שיותר אנשים ושהוא גם יהיה מתועד בכל מקום אותו תוכלו למצוא. בפייסבוק ניתן לפרסם אירועים כאלו בצורה של פוסט ייחודי בנושא. כך כול החברים שלכם יידעו שאתם מארגנים יום מיוחד ששווה להתכונן לקראתו.

 

רוצים לדעת איך לעשות את זה נכון? אל תהססו להתקשר – יוסי – 052-4041989

Loading...