קבוצות בפייסבוק מאפשרות לאנשים ליצור קהילות וירטואליות בתחומי עניין משותפים ואכן רשת הפייסבוק מלאה בהמוני קבוצות תוססות ופעילות שחלק גדול מהן מכילות אלפי חברים.

נוסף על הקהילות הווירטואליות שיוצרות הקבוצות בפייסבוק , לקבוצות יש גם אופציה שיווקית. אם מצאתם קבוצה הקשורה לתחום שבו אתם עוסקים, תוכלו לשתף אותה במוצרים שלכם ואם אין קבוצה כזו, אתם יכולים ליצור אותה, והמאמץ ישתלם.

פרסום שמביא לקוחות

פרסום שמביא לקוחות

ארבע רעיונות מנצחים!

אם מצאתם קבוצות בפייסבוק הקשורות לתחום שלכם, כדאי להצטרף אליה. מתוך הדיונים בקבוצה תוכלו לראות במה מתעניינים חברי הקבוצה ולשאוב מהם רעיונות לעסק שלכם. לעתים תוכלו למצוא בקבוצה עמיתים או בעלי עסקים העוסקים בתחומים הנושקים לתחום שלכם ולהציע להם שיתוף פעולה.

בתוך הקבוצה תוכלו לשווק ולקדם את העסק שלכם באמצעות מאמר מעניין, להציע את המוצר שלכם למכירה, להציע לחברי הקבוצה הנחות ייחודיות, קופונים, הטבות שונות ועוד.

חשוב לפעול בזהירות. לא בכל קבוצה תוכלו לשווק באופן חופשי את המוצר שלכם, יש קבוצות שאנן מאפשרות שיווק של מוצרים, אך מנגד יש הרבה קבוצות שנועדו לשיווק של מוצרים ייעודיים בתחום שבו הם עוסקים.

איך תמצאו את הקבוצות? באמצעות מנוע החיפוש בפייסבוק. הקישו במנוע החיפוש מילות מפתח המתאימות לתחום שלכם ותקבלו הפנייה לקבוצות המתאימות. אם אתם למשל מאמני ספורט, חפשו חדר כושר, אימוני כושר, כושר ועוד.

אתם יכולים לבנות בעצמכם קהילה המתאימה לתחום המומחיות שלכם. בקבוצה זו אתם תהיו המנהלים ואתם תחליטו על התכנים שאפשר לפרסם בקבוצה. כדי למשוך אנשים לקבוצה חפשו מכנה משותף שימשוך אנשים רבים. אם אתם, למשל, עוסקים בווטרינריה, פרסמו מאמרים על כלבים, העלו סרטונים מעניינים על כלבים, תנו טיפים וייעוץ לבלי הכלבים ועוד. לאט לאט תצליחו לקבץ מסביבכם גולשים רבים שאוהבים כלבים ולהמליץ על השירותים שלכם ועל מוצרים שאתם מוכרים. הקפידו לא לעשות זאת לעתים קרובות מדי כדי לא להיתפס בעיני הגולשים כקבוצה המיועדת למטרות שיווקיות, תנו להם להרגיש שהשיווק הוא המטרה המשנית שלכם.

אם אתם מוכרים מוצרים ברשת, אתם יכולים להקים קבוצה מיוחדת למכירת המוצרים. פרסמו את המוצרים, כתבו את היתרונות שלהם, את המחיר ואל תשכחו לצרף תמונה. את תמונות המוצרים אתם יכולים לשווק באמצעות פוסט ממומן. הפרסום בפוסט ממומן זול בהרבה מאשר פרסום במדיות אחרות, אך לא פחות יעיל.

הפרסום בקבוצות בפייסבוק דורש ידע, היכרות עם קבוצות רבות וזמן. תנו לנו לעזור לכם, צרו קשר עוד היום עם , "יוסי עגם פרסום חכם בפייסבוק"  ותתחילו להנות מהתוצאות.

Loading...