בעל עסק – רוצה נחיתה קלה בעולם השיווק?

דף נחיתה בפייסבוק הוא בדיוק בשבילך. בתי  עסק רבים משתמשים בדפי נחיתה על מנת לקדם את עצמם ביעילות ובמהירות. דף נחיתה הוא עמוד אינטרנט יחיד שמיועד כדי שיגיעו אליו בצורה ישירה, "ינחתו אליו", בשונה מאתר אינטרנט שלם שמכיר דפים רבים, דף נחיתה הוא ממוקד ומכיל חיוניים שיגרמו למבקר בו לנקוט בפעולה. בדף נחיתה בפייסבוק ניתן להשאיר פרטים ליצירת קשר וזאת תכליתו, הוא מופיע כמודעה בצורת פוסט בפייסבוק וכאשר לוחצים עליו ניתן להשאיר פרטים ולהיחשף למידע חיוני על העסק ומבצעים, הנחות ודברים נקודתיים שהמפרסם מעוניין לקדם אותם. פרסום דף נחיתה בפייסבוק יכול להגדיל את מספר הלקוחות שלך בצורה משמעותית!

5 הסיבות לפרסום דף נחיתה שיגדילו לך את ההכנסות!

שימוש בדפי נחיתה לקידום של בתי עסק או בעלי מקצוע, נהפך נפוץ ויעיל יותר בשנים האחרונות. לפי הסטטיסטיקות – בניית דף נחיתה תדמיתי ומקצועי מעלה בכ-50 אחוזים את כמות הלייקים בדף העסקי!  אלה הסיבות שדף נחיתה בפייסבוק הוא חלק בלתי נפרד משיווק העסק שלך:

הגדלת רשימת התפוצה

הקשר הראשוני עם הלקוח נעשה על ידי דף הנחיתה כאשר הלקוח ממלא את פרטיו, בניהם כתובת המייל וכך הלקוח נכנס לרשימת התפוצה שלך:

שמירה על קשר עם הלקוח

כך תוכל לשלוח לו תכנים רלוונטיים גם לגבי מוצרים או שרותים דומים שאתה מציע. הפנייה של הלקוח לבעל העסק היא נגישה ומזמינה יותר.

קהל לקוחות קבוע

רשימה של לקוחות פוטנציאליים או קיימים ששומרים איתך על קשר ומעודכנים באופן רציף במתרחש אצלך בעסק, יוצר נימה אישית וקרבה ללקוחות.

שליחת מבצעים, הנחות ופרסומות

באמצעות רשימת התפוצה תוכל לעדכן את הלקוחות שלך בקלות במבצעים, הנחות או מוצרים חדשים שהעסק מעוניין לשווק להם.

כי אתה מחפש את הלקוח ולא הוא אותך

דפי נחיתה קיימים גם במנועי חיפוש למשל של גוגל, אך גם ברשת חברתית כמו פייסבוק, השוני בניהם הוא החשיפה ללקוח – במנוע החיפוש הלקוח נחשף לפרסומים של העסק שלך רק על ידי פעולה יזומה של חיפוש ספציפי לעומת זאת בשיווק בפייסבוק הלקוח נחשף לדף הנחיתה גם ללא כוונה תחילה ואינו צריך לחפש אותך.

פייסבוק הוא הסביבה הנוחה והבטוחה של המשתמשים

הרבה אנשים גולשים בפייסבוק שעות רבות ביום, אם מהמחשב האישי או מהנייד. פייסבוק נתפסת כסביבה משפחתית, נוחה ומרגיעה עבור גולשים רבים. מה שיוצר אצל הלקוח אמינות ושקיפות גם לגבי המודעות הפרסומיות בו. כך תוכל לנצל את זה לטובת העסק שלך ולהפוך את המבקרים ללקוחות.

מיקוד קהל היעד המבקר בדף

ניתן ליצור דף נחיתה מתאים עבור ציבור ספציפי על פי פילוח של גיל, מגדר, תחומי עניין, מיקום ועוד. כך שלא רק שהפרסום בפייסבוק שלך מגיע בעצמו אל הלקוח, אלא גם ניתן לבחור לאיזה לקוחות ומתי. היתרון העצום הוא שניתן ליצור דף נחיתה עבור כל קבוצת משתמשים לפי צרכיהם, למשל פרסום של מבצע או הנחה לפי ההתנהגות הצרכנית של המבקר בדף, קיים רק בפייסבוק.

העלות מול היעילות

יצירה של דף נחיתה בפייסבוק זולה בהרבה מיצירה וקידום של דף נחיתה בגוגל ובאופן מפתיע גם העלות זולה משמעותית. יצירה ופרסום ממומן בפייסבוק תחשוף את העסק שלך ליותר מבקרים מאשר דף נחיתה בגוגל. העלות היא סמלית בלבד והחשיפה גדולה בהרבה.

לסיכום,

הלקוחות לא מגיעים? לא עומד ביעדי המכירות? דף נחיתה בפייסבוק הוא כלי שיווקי הכרחי מהסיבה הפשוטה שאתה מגיע אל הלקוח ולא הוא אליך. בנוסף אתה גם בוחר בפני אילו לקוחות רלוונטיים לחשוף את הפרסומים שלך. דף נחיתה מקצועי וייצוגי יפנה אליך מבקרים רבים, יגדיל את כמות הפניות, הלקוחות והמכירות של העסק שלך.  וכך גם יעלה את התפוקה וההכנסות של העסק!

אז כדי להתחיל להגדיל הכנסות ולשווק את עצמך בצורה אפקטיבית –צור איתי קשר ולא תתאכזב!  מתמחה בתחום השיווק בפייסבוק, יחד נבנה דף נחיתה תדמיתי ומקצועי שיניב פניות והכנסות לעסק שלך

Loading...