השירותים שלי 

social-349554_1280 (1)

שיווק ברשתות החברתיות הוא אחד משיטות השיווק המשפיעות והמשגשגות ביותר כיום בתחום הפרסום והמדיה. פרסום ברשתות החברתיות ובמדיה מהווה אלטרנטיבה זולה ויעילה לפרסום עסקים קטנים ובינוניים שאינם יכולים להשקיע תקציבי עתק לפרסום בערוצי המדיה המסורתית, שמאבדים את מקומם בשנים האחרונות.

שיווק ברשתות החברתיות חיוני להגדלת הלקוחות של העסק שלך, משתמשים רבים גולשים מידי יום ברשתות הללו, ניתן למקד ולפלח את קהל היעד הרצוי, ליצור דף עסקי תדמיתי, כמו למשל בשיווק בפייסבוק

facebook-76536_1280

 פרסום בפייסבוק – הרשת החברתית הגדולה הנפוצה ביותר בעולם וכך גם פוטנציאל השיווק בה הוא עצום. בפייסבוק ניתן לפתוח דף עסקי תדמיתי, להעלות תכנים מקצועיים ורלוונטיים ולהגדיר את קהל היעד בצופה בפרסומים שלך. באמצעות פייסבוק ניתן ליצור ציבור לקוחות קבוע ונאמן, הגברת חשיפה למוצר או לעסק ועוד.

פרסום ממומן בפייסבוק – שיווק תכנים פרסומיים מסוימים בפייסבוק וקידומם על ידי תקציב מסוים לבחירת הלקוח וכפי שנקבע בתכנית האסטרטגית של פרסום העסק. באמצעות קידום ממומן ניתן להגיע לקהל רחב יותר ולהגדיל חשיפה ללקוחות רלוונטיים. מומלץ לפנות למומחה בתחום שיש לו את הניסיון והמיומנות על מנת לנצל באופן אפקטיבי את התקציב ולהשיג תוצאות ומכירות בפועל.

instagram-1372870_1920

פרסום באינסטגרם – אינסטגרם היא רשת חברתית שעיקרה הוא שיתוף תמונות וסרטונים והיא הפופולארית ביותר אחרי פייסבוק בכל העולם. שיתוף מסוג זה הוא פלטפורמה מצוינת לשיווק של בתי עסק מסוגים שונים שיכולים למתג את עצמם מבחינה ויזואלית ולפנות אל הרגש של הלקוח באמצעות תסריט רלוונטי או תמונה מעוררת השראה.

twitter-667462_1280

פרסום בטוויטר – טוויטר הנה רשת חברתית המאפשרת פרסום של מסרים קצרים וממוקדים על מנת להעביר מסר ברור וחד משמעי. היא אינה מוכרת כפלטפורמת שיווק נפוצה אך הכוח הפרסומי שלה הוא בהחלט משמעותי ומשפיע. טוויטר יכולה להשפיע הרבה על יחסי הציבור של העסק באמצעות העברת מסר קצר. טוויטר היא מהאתרים הנצפים ביותר בישראל.

google-plus-940316_1280

פרסום בגוגל פלוס – גוגל פלוס הנה רשת חברתית לשיתוף תכנים והכי חשוב – היא שייכת למנוע החיפוש העצום גוגל.  ניתן לקבל מידע רב על המשתמשים בגוגל ללא אישור פורמלי וכך לזהות את ההתנהגות הצרכנית של הלקוח ולמכור לו בצורה טובה יותר.

youtube-950900_1920

פרסום ביוטיוב –  פרסום על ידי סרטונים תדמיתיים של העסק שלך, הם מופיעים כסרטון לעצמו או כהקדמה לסרטון קיים. סרטון הוא משמעותי לשיווק העסק וניתן להציב אותו בכל מיני אתרים רלוונטיים. ליוטיוב יש את הנתונים להציג את הסרטון לקהל יעד רלוונטי וכך להגדיל את המכירות שלך.

marketing-742735_1920

ייעוץ שיווק דיגיטלי – שיווק דיגיטלי הוא תכנון ובניית תוכנית שיווקית לפרסום העסק בדרך הנכונה והיעילה ביותר ונעשית עם מומחה שיווק שיש לו את הניסיון והכלים להדריך ולכוון אותך. ייעוץ דיגיטלי הוא חיוני לכל בעל עסק שמעוניין להתחיל את דרכו בשיווק בית עסק מסוים ברשתות החברתיות או לצורך שיווק יעיל שמביא תוצאות ומגדיל מכירות.

wordpress-891932_1280

שיווק באמצעות בלוג – כתיבת בלוג היא חיונית בכל אתר עסקי והיא המפתח ליצור תחושת קרבה אל הלקוח,  מערכת יחסים קבועה וארוכה עם הלקוח, יצור של נוכחות ברשת. בלוג היא מילת מפתח חזקה שיכולה להביא תוצאות רבות. היכרות של בעל העסק עם הלקוח  היא חשובה כי יותר קל לעשות עסקים עם מי שמכירים, אמינות ושקיפות הן בין אבני היסוד המשמעותיים בבניית עסק ובלוג היא דרך מצוינת לבצע זאת.

שיווק נכון הוא המפתח להצלחה של עסק, אם יש מוצר חיוני, שירות מעולה, הרמה המקצועית גבוהה אבל האסטרטגיה השיווקית לוקה בחסר – הדבר ישפיע משמעותית על המכירות וההכנסות של העסק. הרשתות החברתיות הן פלטפורמה זולה וזמינה לתהליך שיווק יעיל שמניב תשואה גבוהה במהירות! פנה עוד היום למומחה בתחום ותתחיל להרוויח.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות!

Loading...