פרסום בגוגל פלוס – הדבר הבא בעולם הפרסום!

google-plus-940316_1280

הרבה אנשים ברחבי העולם משתמשים בגוגל פלוס בכל יום ומדי שעה. כשמה כן היא – רשת גוגל פלוס היא רשת חברתית שנמצאת בחסות מנוע החיפוש הגדול והמוביל בעולם – גוגל ושם נמצא ייחודה וכוחה. בנוסף, רשת זו היא המתחרה העיקרית לרשת הפייסבוק! שיווק נכון בה יכול להביא לך לקוחות רבים וקבועים.

רובכם נתקלתם בה ומכירים אותה וייתכן ויש לכם חשבון בה, אך אינכם מודעים לעוצמה ולכוח השיווקי שלה. מספר המשתמשים בה מוכיח זאת – מיד כאשר התפרסמה, תוך כ-חודש, נרשמו אליה כ-25 מיליון (!) משתמשים פעילים ושותפו בה כמיליארד תכנים בכל יממה!

5 הדברים שלא ידעת על גוגל פלוס ויגדילו את המכירות של העסק שלך!

הכל מתחיל באמינות!

הסנכרון עם רשת גוגל והצלבת הנתונים של הלקוחות הפוטנציאליים – יגדילו את האמינות שלך בלקוחות שלך, תוכל לדעת מי פונה אליך – לדעת שהפרופילים של הלקוחות הם אמיתיים וגם להפך. כל תוכל למכור יותר ולקוחות יפנו אליך וימליצו על העסק שלך ללא חשש.

הקשר לרשת גוגל – הצלבה של נתונים והשימוש בהם.

רשת גוגל מציעה שירותים שונים כמו דואר אלקטרוני, אחסון תוכן, מפות, מיקום. גם יוטיוב היא בבעלותה של גוגל ולכן ניתן גם להשתמש בפרסום ביוטיוב על ידי שיתוף של סרטונים. השירותים הללו מסונכרנים עם רשת הגוגל פלוס, הם מזהים את המשתמשים ואת דפוסי הפעולה שלהם, יתרון אדיר לפרסום העסק שלך!

לגוגל פלוס יש כוח רב יותר ממה שנדמה לרבים.

בעיקר בתחום הפרסום והשיווק. עסקים, חברות ומותגים רבים ברחבי העולם מנצלים את הכוח הזה על מנת לקדם את העסק ולהגדיל את המכירות שלהם ויותר מכך, למשוך את הצרכנים ולתת להם את השירות שהם צריכים כדי שיהיו מרוצים.

הדף העסקי מופיע בתוצאות במנוע החיפוש של גוגל.

הקשר הבלתי נפרד בין רשת גוגל פלוס למנוע החיפוש הגדול בעולם, גוגל, גורם לקידום הדף העסקי שלך – וכך גם להופיע בתוצאות החיפוש של גוגל ביתר קלות. דבר חיוני לקידום עסקים ובעלי מקצוע להגדלת מלאי הלקוחות שלהם!

מיקוד קהל היעד וזיהוי הצרכים של הלקוחות.

כך תדע בדיוק לאיזה אוכלוסייה אתה פונה וכיצד לשווק לה את השירות שלך. לגוגל קיים מידע רב על כל לקוח שלה וכך ניתן לעקוב אחרי כל אדם ולאסוף מידע עליו באופן חוקי וללא צורך במידע מיוחד, באמצעות פלטפורמות שגוגל מציעה תוכל למיין את הקהל ולבחור מה יראה כל אחד מהם ומתי – לפי פילוח של מגדר, גיל, מיקום ועוד, כמו בפרסום בפייסבוק.

לסיכום,

פרסום בגוגל פלוס הוא חיוני עבור פרסום יעיל של עסקים ברשתות החברתיות, יש רבים שאינם מודעים לכוח ולעוצמה שלה וכך מפסידים לקוחות והכנסות. את כל האלמנטים שציינו למעלה רצוי וכדאי שתנצל עבור העסק שלך, רשת זו צוברת תאוצה בקרב משתמשים רבים בארץ ובעולם ואתה יכול להרוויח מזה לקוחות חדשים וגידול בהכנסות!פרסום מקצועי ומתאים, בעלות סמלית בלבד, יגרום לכל בית עסק להצליח ולממש את הפוטנציאל שלו!

כדי לראות תוצאות, פנו אלי, יוסי עגם – מומחה ובעל ניסיון רב בפרסום ברשתות חברתיות בכלל ובגוגל פלוס בפרט – ותתחילו לשווק כבר עכשיו בצורה אפקטיבית ומקצועית שתרים את העסק למעלה.

 

בחזרה לדף הבית ולמידע על שיווק בפייסבוק לחץ כאן

צור איתי קשר לקבל פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות

Loading...