פרסום בטוויטר – מובילים אותך להצלחה!

טוויטר היא הרשת החברתית הפופולארית ביותר בעולם, אחרי פייסבוק! בטוויטר פעילים משתמשים מכל רחבי הגלובוס ורשומים בה מיליוני אנשים מכל מדינה, ייחודה של טויטר היא האופציה לכתיבת מסרים קצרי טווח, בעבר הוגבלה עד 140 תווים לכל פוסט וכיום אין הגבלה על מספר התווים שניתן לרשום בכל פוסט. אך הרעיון העיקרי נשמר – והוא העברת מסרים ממוקדים וקצרים באופן ישיר ומדויק. יתרון זה מועיל הרבה לפרסום עסקים ברשת ומהווה פתרון שיווקי ומשתלם במיוחד!

טוויטר (1)

4 הסיבות שישכנעו אותך שבטוויטר העסק שלך יבלוט יותר !

למרות שהרבה לא מודעים לכך,

הכוח השיווקי של רשת טוויטר הוא עצום אך יחד עם זאת אסטרטגיית הפרסום בה אינה מתאימה לכל סוג של עסק, כמו בפרסום בפייסבוק. מומלץ להתייעץ עם מומחה שיווק ברשתות החברתיות שייתן לך מענה לכך. במידה ונמצאת מתאים לפרסום העסק בטוויטר אתה יכול להרוויח מכך המון ולא רק הכנסות – הנה כמה סיבות,

כי החשיפה מקסימלית וההוצאה מינימלית!

העלות של פרסום ברשתות החברתיות ,למשל שיווק בפייסבוק ופרסום בטוויטר, הן מהנמוכות בענף השיווק ומהווה פלטפורמה יעילה וזולה לבעלי עסקים קטנים ובינוניים שאין ביכולתם לפנות לערוצי המדיה המסורתיים והיקרים. ההוצאה בגין פרסום בטוויטר היא סמלית בלבד, אך התשואה רווחית מאוד.

כי ניתן לאבחן התנהגות צרכנית בקלות.

בטוויטר ניתן לעקוב אחרי אנשים שונים, במקרה שלך לקוחות פוטנציאליים, ללא אישור פורמאלי מצידם. זה יתרון משמעותי – כי כך ניתן לזהות ולנתח התנהגות צרכנית של סוגי אנשים שונים וכך לפנות לכל לקוח לפי צרכיו האישיים –  במקום הנכון ובזמן הנכון.זה פרט חיוני ומשמעותי לבניית עסק המושתת על שקיפות ואמינות!

כי תגיע לקהל יעד רלוונטי עם מסר ממוקד בקלות ובמהירות.

חשוב לזהות ולהבין מה המסר שאתה רוצה להעביר ומה היא השליחות העסקית שלך. באמצעות ייעוץ דיגיטלי נוכל לאבחן זאת ולהתאים את המסרים השיווקים כך שיגיעו לקהל לקוחות ספציפי. בשיתוף פעולה – נזהה ונפרסם מסר קצר ומכוון מטרה שיעורר רגש ויגע בליבו של הלקוח.

כי הייחודיות של העסק שלך תבלוט.

בידול של העסק שלך מהמתחרים בתחום הוא דבר קריטי להצלחה! כאשר אתה דומה לכל המתחרים בתחום – אתה מושך לקוחות פחות איכותיים ונאמנים וכמובן גם לא עומדים ביעדים הכלכליים שלך. הלקוח צריך להכיר את הייחודיות של העסק שלך מהאחרים ולרצות להגיע דווקא אליך! איך עושים את זה? בשביל זה אני כאן בשבילך.

לסיכום,

פרסום עסקים בטוויטר אומנם פחות נחשב כנפוץ אך הוא יעיל במיוחד לעסקים מסוגים מסוימים ומניב תוצאות טובות ומוכחות. פרסום בטוויטר היא עוד דרך למקסם את הפוטנציאל השיווקי של העסק שלך במדיה החברתית. בשיתוף פעולה מקצועי נזהה את הייחודיות של העסק שלך ונבדל אותך מהמתחרים! פרסום זה בנוי על מסרים קצרים וברורים לקהל ממוקד – דבר בלתי נפרד מבניית עסק המבוסס על אמינות ושקיפות, בדרך ללקוחות איכותיים, קבועים ומרוצים!

התקשרו עוד עכשיו לברר האם העסק שלך מתאים לשיווק לטוויטר

Loading...