שיווק באמצעות בלוג – כי בלוג זה לא רק טוב לעסק, זה קריטי לעסק!

 blog-1445367_1280

 כתיבת בלוג היא חלק ממפת השיווק ברשת האינטרנט. אם האתר שבניתם הוא הבית של העסק, הבלוג הוא החלון שלו.בשונה מפרסום בפייסבוק, שבו הלקוח רואה רק מודעה פרסומית או פוסטים שיווקיים, הבלוג מאפשר לכל גולש ולקוח פוטנציאלי להציץ אל מאחורי הקלעים ולהכיר את האנשים העומדים מאחורי העסק וליצור תחושת קרבה. כתיבת הבלוג מאפשרת לבעל העסק לשתף את הלקוחות בסודות של העסק, לספר על המוצרים או על השירות שהוא מציע ולמתג אותו כאוטוריטה מובילה בתחום. אין לכם עדיין בלוג? אחרי שתקראו את המאמר, תמהרו לפתוח בלוג!

6 סיבות שישכנעו אתכם למה כדאי לשווק באמצעות הבלוג

הבלוג מייצר נוכחות ברשת.

גם אם הקהל לא ירכוש את המוצרים שלנו, התוכן והמידע שאנו ספקים לו ישמשו אותו, וזה מצוין. באמצעות התוכן יתחילו להגיע אל הבלוג אנשים המתעניינים בנושא שבו אתם עוסקים, הם יגבירו את התנועה אל האתר, יכיר אתכם וישמחו להמליץ עליכם לכל מי שיידרש למוצר או לשירות שלכם.

אנשים אוהבים לעשות עסקים עם מי שהם מכירים.

הבלוג העסקי מאפשר לכל גולש להכיר את בעל העסק קצת יותר לעומק ובדרך פחות רשמית עוד לפני שהוא קונה את המוצר שלו. הכתיבה בבלוג משלבת ידע עם רגש וזה המקום שבו אנחנו יכולים לדבר ישירות עם הלקוחות ולספר להם על התחושות שלנו, על ההתלבטויות, על ההצלחות ולא רק על המוצרים. קוראי הבלוג מרגישים שהם מכירים את בעל העסק, וכשמכירים, הרבה יותר קל לעשות עסקים.

אם נשווה את השיווק בבלוג לשיווק בפיסבוק,

הפייסבוק הוא המקום לפגישות אקראיות עם הגולשים ולניהול מערכת יחסים קצרה וממוקדת כך נעשה שיווק בפייסבוק. בבלוג נצליח לפתח מערכת יחסים ארוכה ואישית עם הגולשים וכמו שכל מערכת יחסים ארוכה מובילה לתוצאות, גם הכתיבה בבלוג תעזור לנו ברגע האמת לשווק את המוצר שלנו.

כתיבה קבועה בבלוג תגדיל את כמות התוכן שלכם.

כתיבה בבלוג תגדיל גם את מספר העמודים המאונדקסים בגוגל. ככל שיהיו לכם מספר גדול יותר של דפים מאונדקסים, כך תצליחו להתקדם בדירוג של מנועי החיפוש. בנוסף, ניתן להציג בבלוג סרטונים ייצוגיים של העסק מיוטיוב וכך להיעזר גם בפרסום ביוטיוב לקדם את הבלוג השיווקי שלך.

חינם היא אחת ממילות השיווק החזקות.

אנשים אוהבים לקבל בחינם! היו נדיבים, תנו להם הרבה מידע במאמרים בבלוג. הנדיבות תביא להיכרות, להתחברות, למיתוג העסק, ולמכירות.

הבלוג הוא הלב של העסק.

זהו המקום שאליו אנו מנתבים את הלקוחות המבקשים לדעת מידע עלינו ועל העסק. כל התכנים בבלוג נשמרים. אם הגולש לא יגיע אליהם היום, הוא יגיע  אליהם מחר או בעוד מספר חודשים והם יהיו תמיד רלוונטיים. בכל תקופה ובכל זמן הם יסייעו לנו לשווק את העסק בהצלחה.

שיווק באמצעות בלוג ממש חינם ולא עלות כמו אתר

שיווק באמצעות בלוג ממש חינם ולא עלות כמו אתר

לסיכום,

לבלוג יש כוח שיווקי! יש לו כוח לחבר את הגולשים למותג, ליצור קהילות, למתג  את העסק ולסייע למכירות. הבלוג הוא הכלי השיווקי שדרכו נוכל לפתוח ערוצי שיווק חדשים, להגביר את המודעות לעסק ולבנות לנו בתקציב נמוך, יחסית, בסיס עסקי יציב ואפקטיבי.

 השיווק באמצעות בלוג עובד! צרו קשר עם יוסי עגם, המומחה שלכם לשיווק באמצעות בלוג. יחד נצליח לבנות בלוג עסקי אפקטיבי, להפיץ את התכנים ברשתות החברתיות, להגביר את המודעות למותג ולהגדיל את המכירות!

 

 נסו אותי, אתם לא תתאכזבו!!

צור איתי קשר לקבל פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות

Loading...